Ako si založiť vlastnú firmu?

Byť zamestnaný má svoje výhody. Mesačne môžete počítať s vopred určenou výplatou, ktorá vám vždy pípne na účet. Samozrejme ak nie, niečo nie je u vášho zamestnávateľa v poriadku. Každé ráno vstávate do práve, v ktorej strávite 8 hodín a unavený sa vraciate opäť domov. Preto sa stále viac ľudí vydalo na cestu samo živiteľa. Môžete si vybrať akúkoľvek cestu, ktorou sa vyberiete. Ale nezabúdajte. Dobrú firmu docielite tým, že vás jej riadenie bude skutočne baviť a robiť vám radosť. A preto sa veľa žien v dnešnej dome vydáva na cestu vlastného e-shopu s oblečením. Pokiaľ si však myslíte, že je to pre každú a predávať vo veľkom zvládne každá ste na omyle.objednávanie cez mobil.jpg
 
Názov                                     Dôležité je vybrať čo najlepší názov pre váš obchod. Každému musí byť na prvý pohľad jasné aký sortiment ponúkate. Tiež by mal byť ľahko zapamätateľný.      
 
Legálne                                   Pokiaľ niečo predávate na internete a máte z toho zisk, automaticky musíte mať svoj obchod zaregistrovaný. Jednou z možností je založiť si živnosť. Populárnejšie je však založiť si s.r.o. V tejto dobe podmienky nie sú až také prísne ako kedysi. Založenie takejto vlastnej spoločnosti však nie je najjednoduchšie a preto sa viaceré firmy na Slovensku rozhodli vybaviť všetko za vás. Cena za takéto služby sa pohybuje okolo 200 Eur a vy už len dostanete hotové papiere. A môžete začať.
 
Propagácia                             Spustenie takéhoto podnikania má svoje výhody. Veľké plus je využitie sociálnych sietí. Tak dokážete osloviť veľké množstvo ľudí. Výnosy tak môžete ľahko ovplyvniť svojou aktivitou a časom stráveným za mobilom.podnikanie s oblečením.jpg
 
Kde na tovar?                         Dôvodom prečo sa rozrastajú takéto súkromné butiky napriek tomu, že naokolo máme množstvo nákupných centier je, že majiteľky často chodia na tovar do zahraničia, kde ho kúpia za veľkoskladové ceny. Zákazníčky sa tak dostanú k oblečeniu, ktoré bežne v obchodoch nenájdu a je po nich veľký dopyt.