Chata tak trochu inak

Vždy sme s priateľom chceli chatu, ideálne niekde blízko vody, pretože obaja milujeme plávanie. Roky rokúce sme chodili na rôzne víkendové pobyty, za ubytovanie platili alebo si chatu zapožičali do priateľov a známych. Nebolo to ale ono. Ja som chcela kúsok niečoho vlastného. Viete, mieste, kde si budem môcť sadiť rastlinky a kupovať dečky na gauč, v zime robiť vlastnú výzdobu. Jednoducho, chcela som vlastnú chatu.
Jednu sme mali dokonca už aj vyhliadnutú. Všetko bolo priam ideálne. Nízka cena, pekné miesto aj chata, no chýbala tá spomínaná voda.Mobilné dom postavené na brehu jazera
 
Vtedy som úplnou náhodou narazila na mobilné domy. Keď som si o nich prečítala nejaké tie základné informácie, rozhodnutie bolo jasné. KUPUJEME! Domčeky sme si šli obzrieť na vlastné oči, čo by som poradila i vám. Na stránkach predajní síce nájdete všetky potrebné informácie. To ale nie je to isté, ako do domu vojsť, sadnúť si na gauč a vyskúšať posteľ.
Nám do oka padol Stacaravans DF29 http://euro-mobilnedomy.sk/mobilny-dom/3770-stacaravans-29/. je to domček veľký okolo dvadsiatich metrov štvorcových. Tieto rozmery sa mi zdali pomerne nedostačujúce. Veď presne toľko, má naša obývačka. Keď sme však do domu vstúpili, zmenila som názor. Išlo naozaj o priestranný dom, kde nám naozaj nič nechýbalo. No a nechýba ani dnes.
Domček má kuchyňu, spálňu, miesto na sedenie, teda nejakú zmenšeninu obývacej izby a samozrejme toaletu.Hnedo-biely mobilný dom postavený na lúke vo vysokej suchej tráve Jednoducho má všetko, čo na chate potrebujete. Mobilný dom a pozemok, ktorý sme si taktiež museli kúpiť, keďže sme ho nemohli postaviť hocikde, nás dokopy stáli iba niečo cez desať tisíc eur. To nie je zlá suma, že? Hlavne ak si vezmete do úvahy, že na dome nemusíte nič prerábať, nemusíte stavať, vybavovať stavebné povolenia a tak ďalej. Jednoducho si iba vyberiete, dom postavíte a relaxujete. Takže ak i vy chcete vlastnú chatu, no neviete nájsť tú pravú, popremýšľajte nad mobilným domčekom. Nám slúži už tretí rok a ide o milovaného a nenahraditeľného člena rodiny.