Facebook spoplatnil skupiny, začať platiť môžete aj vy!

Facebook spoplatnil skupiny, začať platiť môžete aj vy!

Od dnešného dňa budú administrátori skupiny Facebook schopní účtovať používateľov za členstvo – používajúc pravidelné mesačné platby.
Nová funkcia sa nazýva skupiny predplatených služieb a bude dostupná na malom počte skupín na skúšobnej báze.
Ak sa však ukáže ako úspešná, môže sa stať k dispozícii každému, kto prevádzkuje skupinu Facebook.

média sociální

„Počuli sme od administrátorov skupiny, že hľadajú spôsoby, ako im pomôcť zarobiť peniaze na prehĺbenie angažovanosti s ich členmi a naďalej podporovať ich komunity,“ povedal Alex Deve z Facebooku.
„Mnohí administrátori to robia dnes tým, že vytvoria ďalšiu skupinu iba pre odberateľov, ktorá sedí vedľa svojej existujúcej skupiny a spoliehajú sa na ďalšie nástroje na sledovanie a výber platieb.“
Predplatiteľské skupiny by mali vyriešiť tento problém tým, že umožnia inkasovať platby priamo cez Facebook.

stránky

Budete sa môcť zaregistrovať do skupiny a spravovať svoje odbery priamo prostredníctvom aplikácie Facebook na telefónoch so systémom iOS a Android.
Poplatky za odber sa pohybujú od 4,99 USD do 29,99 USD každý mesiac.
Jeden z partnerov prihlásenia pre odberové skupiny je Sarah Mueller. V súčasnosti prevádzkuje skupinu nazvanú Declutter My Home, ktorá „inšpiruje a motivuje ľudí“ k upratovaniu svojich domov alebo bytov.
Teraz vytvorila samostatnú odberovú skupinu s názvom Usporiadať doma, ktorá im poskytne prístup k „kontrolným zoznamom, tréningom, živým videám“ a ďalším.
Podľa Facebooku si Sarah účtuje 14,99 dolárov mesačne, aby sa mohla pripojiť k skupine.

„Odkedy som začal Declutter My Home, bol to motivujúci a naplnený, aby pomohol iným, aby sa dostali na cestu, ako sa vyrovnať s ich zbytočnými nedostatkami a vytvorili bezpečný a podporný priestor pre ľudí, aby sa zhromaždili okolo tohto spoločného cieľa,“ povedala Sarah.

„Prostredníctvom novej organizácie Moje organizácie môžeme poskytnúť tejto novej komunite interaktívnejšie spôsoby organizácie domova, ako sú mini-projekty, skupinové výzvy, školenia a živé otázky a odpovede, a zároveň ponechať pôvodnú skupinu ako robustná komunita na získanie bezplatnej rady a motivácie. „

stránky fcb

Ďalšia odberateľská skupina je dospelí a letci rodičia: Admissions College a dostupnosť, čo je americká komunita pre prípravu škôl, ktorá poskytuje prístup k poradcom, ktorí pomáhajú viesť rodičov v procese.
K dispozícii je aj jedlo Planning Central Premium, ktoré je jedálenskou prípravou skupiny, ktorá ponúka týždenné jedlo a nákupné zoznamy.
 
Spoločnosť Facebook tvrdí, že v priebehu počiatočného skúšobného obdobia neberie zníženie príjmov od správcov skupín.