Fungujúca kanalizácia znamená čisté životné prostredie

Fungujúca kanalizácia znamená čisté životné prostredie

Odpad z domácností sa deje prostredníctvom kanalizačných potrubí, ktoré ho odvádzajú z toaliet a umývadiel či spŕch do šácht, a preto je ich čistota a priechodnosť dôležitá. V opačnom prípade je to veľký problém pre celý bytový či rodinný dom, pretože upchaté potrubie vracia všetko späť do drezov a toaliet, čo je veľmi nepríjemné.

Pravidelnou kontrolou všetkých častí kanalizácie týmto škodám dokážeme zabrániť, preto sa treba obrátiť na odborníkov a špecialistov, ktorí si s tým vedia poradiť. Aj v Piešťanoch existuje firma, ktorá sa venuje čisteniu kanalizácie a monitoringu potrubia. Garantujú krtkovanie Piešťany kvalitnú prácu, nízke ceny a dopravu zadarmo.

sewage-2295378_1920

V tejto spoločnosti si môžete objednať práce:

-krtkovanie a čistenie kanalizácie a upchatých potrubí, odtokov, WC, drezov a umývadiel, stúpačiek, výleviek a odpadových guľôčok,

-krtkovanie a čistenie dažďových zvodov a kanalizačných vpustí

-TV monitorovanie a lokalizácie porúch

-inštalatérske práce

Spoločnosť v Piešťanoch v súčasnosti najviac využíva vysokotlakové čistenie kanalizačných potrubí. Je to spoľahlivá a účinná metóda, ktorá dokonalo vyčistí kanalizáciu od nečistôt a usadenín a zároveň jej predlžuje životnosť. Podstata tejto metódy je v čistení pomocou vysokotlakového vodného čerpadla na benzínový pohon, na ktoré je napojená tlaková hadica s čistiacou tryskou. Dĺžka hadice umožňuje dôkladné vyčistenie dlhého úseku kanalizácie naraz. Jeho výhody spočívajú v jeho vysokom sacom výkone, minimálnom riziku poškodenia potrubia, rýchlosti čistenia a obnovy funkčnosti kanalizácie.

drain-2454608_1920

Krtkovanie je ľudový výraz pre elektromechanické čistenie a na to sa používajú železné špirály, ktoré sa pohybujú a tým odstraňujú usadeniny z vnútorného povrchu potrubia. Dôkladne prečistí aj malé priemery, nehrozí nijaké vyplavenie odpadu a je šetrné aj k životnému prostrediu.

TV monitoring je priebežné sledovanie stavu potrubia a vykonáva sa špeciálnym kamerovým systémom, ktorý je maximálne presný. Dokáže včas odhaliť poškodenie potrubia. Služby firma poskytuje nonstop. Okrem toho ponúkajú aj inštalatérske práce, to znamená výkopy, výmenu kanalizácie, montáž WC, sifónov či batérií alebo umývadiel a podobne v celom okolí Piešťan.