Kroky aby bol budúci rok špeciálny

Kroky aby bol budúci rok špeciálny

Takže najskôr sa obráťte na minulosť a spomeňte si, čo bol pre Vás nový rok v rokoch bezbolestného a bezstarostného detstva. Vôňa stromov, vôňa mandarínky, hory čokolády a cukroviniek, darčekových predmetov, ktoré ste tak dlho chceli. Keď ste už vyrástli uvedomili ste si, že Santa Claus je skrytý otec a všetky zázračné javy sú prácou rodičov.

nový rok

 

 

Myslíte si, že tie krásne časy sa nedajú vrátiť? Pokiaľ ide o vek, samozrejme, máte pravdu. Ale čo sa týka zázrakov nového roka – nie. Prvým a najvážnejším argumentom na obranu tohto stanoviska je, že ste obklopený množstvom milujúcich ľudí, ktorí vytvárajú atmosféru nadchádzajúcej dovolenky vlastným spôsobom. Odvážime sa predpokladať, že každý z vás má drahých a uctievaných príbuzných. Ak sa sami snažíte naplniť túžby svojich blízkych, odplatia sa Vám!

Nezabudnite nový rok privítať s krásne vyzdobeným a čistým domom pretože harmónia v duši začína harmóniou okolo vás. Vytvorte slávnostnú atmosféru v dome! Zbavte sa prachu a odpadkov. Musíte milovať ľudí a používať ​​veci. Nie naopak. Pozrite sa do skrine a na balkón: naozaj potrebujete všetko, čo tam leží? Vyhadzujte zbytočné – vyčistite priestor pre niečo nové vo svojom živote.

splněná přání

Ak chcete, aby bol váš nový rok špeciálny od prvého dňa, odporúčame, aby ste dodržali čo najviac s týchto odporúčaných predsavzatí:

1.      Navštívte novú krajinu

2.      Čítajte za rok najmenej 20 kníh z toho aspoň 5 v cudzom jazyku

3.      Staňte sa darcom krvi

4.      Prejdite do útulku ako dobrovoľnícu

5.      Navštívte vegetariánsku kaviareň

6.      Prihláste sa na kurzy cudzích jazykov 

7.      Darujte staré oblečenie na charitu

8.      Skúste 12 mesiacov nepiť kávu 

9.       Buďte spoločensky aktívny (nie na facebooku) 

10.   Sledujte televízne programy a filmy v pôvodnom jazyku

11.   Mali by ste ísť spať a vstávať v rovnakú hodinu a spať minimálne 7 hodín 

12.  Napíšte vlastný príbeh

13.  Zmeňte účes

14.  Pomôžte starším

15.  Vynovte svoj šatník