Najkvalitnejšie IBC kontajnery

Najkvalitnejšie IBC kontajnery

Naše IBC kontajnery Schoellerallibert.com Vám poskytnú úplnú bezpečnosť, ochranu a hygienu počas manipulácie s tovarom. Kontajnery sú primárne určené na transport a skladovanie tekutín. Avšak je možné v nich skladovať aj farmaceutiká a nerizikové tekuté chemikálie alebo aj iné potraviny. Zvoľte si naše skladacie varianty a ušetrite financie pri prevoze. Je to omnoho lepšia možnosť ako jednosmerné varianty. Okrem svojej peňaženky šetríte aj životné prostredie. Naše IBC kontajnery sú vysoko kvalitné, spĺňajú najvyššie priemyselné a hygienické štandardy, zabezpečujú úplne bezpečný transport, všetko pre Vašu absolútnu spokojnosť. Dlhodobo sme najlepší na trhu čo dosvedčuje aj to, že sme víťazom ceny Obal roku.

kontajnery

Naše IBC kontajnery sú aj ekologické. Ich určité plastové časti sa dajú meniť a na konci svojho životného cyklu sú recyklovateľné. Prečo by ste si mali vybrať IBC kontajner namiesto valcovej nádrže? Vďaka svojmu tvaru sú spratnejšie a šetria miesto. Ponúkame Vám tri modely IBC kontajnerov. Každý sa viac hodí na niečo iné. Majú rôzne veľkosti a objemy, vyberte si taký, ktorý Vám bude vyhovovať najviac.

kamión

Naša nádrž Combo Fructus a Combo Excelsior Hybrid sú veľmi obľúbené. Môžete v nich prepravovať rôzne tekutiny, aj ovocné šťavy a pyré. Sú to unikátne a inovatívne kontajnery, ktoré vydržia aj najkrutejšie podmienky. Je možné ich vybaviť ich špeciálnymi tesneniami a ventilmi. Vďaka ich vysokej odolnosti ich využíva aj napríklad armáda. Našu radu Combo Life je možné dlhodobo využívať aj vonku, v teple aj v mraze. Sú vysoko stabilné a je možné ich stohovať na seba. To z nich robí skutočne praktických pomocníkov. Okrem samotných kontajnerov k nim predávame aj príslušenstvo. Nakúpte kvalitne ešte dnes. Pre viac informácií o našich produktoch navštívte našu stránku.