Najnovší jarný trend už nosia celebrity, skúsite ho aj vy?

Najnovší jarný trend už nosia celebrity, skúsite ho aj vy?

Kalendár nám pripomína, že jar je tu, a tak je načase tomu prispôsobiť aj šatník. Hrubé materiály konečne odložíme a vytiahneme ľahké a svieže oblečenie. Trendom tejto jari a leta je sukňa, no tentokrát je to v dĺžke po členky a k nej vzdušná blúzka s riasenými rukávmi z ľahkých látok.

éterika
 
Ultra moderná klasika
Aktuálne módna dĺžka sukne nie je v móde ničím novým, ale aj tak ju zaraďujeme k originálnym kúskom a spolu s blúzkou s nariasenými rukávmi tvoria trendový outfit tejto sezóny. Nosiť ho môžete v mnohých prevedeniach, bežne do práce alebo na slávnostnejšie chvíle. Stačí sa len inšpirovať, určite nájdete vhodné kúsky do svojho šatníka.
 
Celebrity vedia, ako na to
Ide o nadčasový outfit s prirodzenou voľnosťou a eleganciou, ktorá si však pritom všetkom zachováva pohodlnosť. Svoju jedinečnosť dáte najavo vhodnými kombináciami, z ktorých nesmrteľnou stále zostáva čiernobiela. Je vhodná v každej situácii a nikdy nič nepokazí. Na horúce letné dni zvoľte blúzku z padavého materiálu, ktorý vás príjemne schladí, strihom skôr jednoduchú, žiadne prekombinované prvky, ale hladkú a vzdušnú. Najzaujímavejšie na nej by mali byť rukávy, ktorých strih je širší ako zvyčajne, ale zasa nie prehnane, dĺžkou siahajúce do polovice predlaktia a ukončené nenápadným patentom.

obchod

Blúzku doplňte sukňou v módnej dĺžke. Hlavným poznávacím znakom je strih do tvaru A a dĺžka siahajúca so polovice lýtok. Ani veľmi široká, ani úplne hladká, ale prekladaná do tej miery, aby nebola príliš výrazná, z netradičného materiálu s jemným leskom. Zaujímavým prvkom má byť výrazná spona na opasku, ktorý je všitý. Celý look dotvoríte, ak si obujete členkové čižmičky, najlepšie v bielej farbe a s moderným vzorom. Nič nepokazíte ani jemnými sandálikmi či klasickými lodičkami. V snahe zaujať si ujasnite, ktorým prvkom chcete upútať pozornosť a podľa toho voľte časť odevu. Tak napríklad, ak má vyniknúť sukňa, musia byť topánky nenápadné a v prípade jedinečnosti topánok bude sukňa trocha menej výrazná.