Oprava po krupobití

Oprava po krupobití

Krupobitie sa len ťažko predvída. Prichádza rýchlo, bez ohlásenia a v priebehu niekoľkých minút spôsoby nemalé škody. Stále častejšie sa objavujú aj veľmi silné krupobitia s mimoriadne veľkými krúpami, niekedy veľkými ako golfové loptičky. Fenomén, ktorý sme vídavali len v zahraničí a pripadal nám vzdialený, kvôli zmenám počasia a klímy celkovo prišiel aj ku nám.

krupobitie

Ochrániť pred silným krupobitím svoj majetok je neľahká a niekedy aj nemožná úloha. Najmä vozidlá zaparkované vonku, vystavené všetkým vplyvom počasia sú prvé na rane. Nie každý má garáž, nie každý má možnosť svoje vozidlo pred zúrivým počasím ukryť. Avšak nemusíte si zúfať. Ak aj Vás a vaše vozidlo postihla podobná pohroma, nič nie je stratené. My sa o Vaše auto postaráme. V opravách preliačin na vozidlách nie sme začiatočníci a dôveruje nám mnoho spokojných zákazníkov z mnohých krajín. Preliačiny dokážeme opraviť aj bez nutnosti lakovania, ktoré by zbytočne opravu predražilo. Výsledok našej práce je kvalitný, rýchli a takmer nebadateľný. Váš automobil bude vyzerať rovnako po oprave ako pred ňou. Oprava je rýchla, efektívna a uznávaná poisťovňami. Nemusíte sa báť, že by Vám teda vadili stále viditeľné vady po zle odvedenej práci. U nás sa o Vaše vozidlo postará tím profesionálov.

silné krupobitie

Garantujeme kvalitné služby, medzinárodnú podporu, kvalitný a vyučený personál, mnohoročné skúsenosti a profesionálny prístup. Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no vozidlá skutočne čelia najrôznejším nástrahám. Nie len krutému počasiu ale aj vandalizmu alebo aj neobozretnosti. Veľakrát sa niekde nejaká preliačina objaví a ani nevieme odkiaľ. Nie vždy im vieme zabrániť ale minimálne ich vieme opraviť a zahladiť stopy ich existencie. Pokiaľ ste sa v podobnej situácii objavili a vaše vozidlo vyžaduje opravu, obráťte sa na oprava po krupobiti cena a zjednajte si konzultáciu.