Čo čakať od štvorručnej senzuálnej masáže

Čo čakať od štvorručnej senzuálnej masáže

Senzuálna masáž privatportal.sk môže prebiehať rôznymi spôsobmi. V nasledujúcich riadkoch sa však pozrieme na jeden konkrétny, a to na, takzvanú, štvorručnú senzuálnu masáž. Čo od nej čakať, pre koho je vhodná a koľko vás bude stáť? Všetko sa dozviete už o malú chvíľu.Tri ženy v sexy šatách, s výrazným mejkapom držia v rukách poháre s vínom.jpg

Čo je štvorručná senzuálna masáž

Asi ste veľa pochopili už zo samotného názvu tohto druhu senzuálnej masáže, no pre istotu, ste pri nej masírovaní štyrmi rukami, teda dvoma masérkami. V salónoch alebo na privátoch, kde takéto masáže prebiehajú tiež, si nezaplatíte za masáž od jednej, ale od dvoch slečien. Takýmto spôsobom môže prebiehať v podstate akýkoľvek iný druh senzuálnej masáže, teda body, body to body, happy ending alebo masáž penisu. Dve masérky, sú jednoducho akýmsi bonusom.

Pre koho je vhodná

Takúto masáž by ste nemali určite absolvovať na prvýkrát. Najprv si vyskúšajte niečo tradičnejšie a menej vzrušujúce. Vhodná je určite klasická tantrická masáž, poprípade body masáž. ak zvládnete tieto základné levely, môžete začať uvažovať nad štvorručnou masážou.Ženské dlane s namaľovanými ornamentmi.jpg

Ponúkajú ju všade?

Ak hovoríme o masážnych salónoch, tak by ste túto ponuku mali nájsť takmer všade. Samozrejme sa môže stať, že narazíte na salón, ktorý ju v ponuke nemá, no to je skôr výnimočné. Ak sa rozhodnete využiť ponuky slečien, ktoré masírujú u seba alebo u vás doma, vždy si odpredu overte, či majú aj svoju spolupracovníčku.

Koľko štvorručná masáž stojí

No a teraz poďme k cene, pretože tá určite nie je zanedbateľnou súčasťou senzuálnych masáží. Už taká klasická masáž stojí okolo stovky za hodinu masírovania. V prípade tej štvorručnej počítajte, a to minimálne, s dvojnásobne vyššou cenou. Takto si to môžete vypočítať pri akomkoľvek inom druhu masáže. Cenu si jednoducho vždy zdvojnásobte. Len pre lepšiu predstavu, napríklad taká body to body štvorručná masáž, vás môže vyjsť aj na štyri stovky.