Krásne posuvné sklenené dvere

Krásne posuvné sklenené dvere

Využite našu ponuku a rekonštruujte, prerábajte a renovujte. Zadovážte si krásne nové posuvné sklenené dvere https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/ od nás. Krásne Vám presvetlia dom, byt či kancelárie, vpustia dovnútra mnoho sviežeho svetla a vyzerajú veľmi esteticky. V dnešnej dobe je tento moderný druh posuvných sklenených dverí jedným z najžiadanejších artiklov moderného bývania. Tieto dvere sa tešia skutočne nesmiernej popularite, spĺňajú všetky potrebné kritéria na funkčnosť ako je to u bežných dverí, no zároveň dodajú priestoru úplne nový vzhľad, svetlo a v neposlednom rade originálny dizajn, ktorý si viete aj sami podľa svojich predstáv s našou pomocou zrealizovať. Ponúkame Vám novinku na trhu.

čisté sklo

Tieto dvere sú aj z bezpečnostného hľadiska vysoko kvalitné, pri ich výrobe sa používa výhradne iba tvrdené kalené bezpečnostné sklo. Toto sklo Vám vieme dodať podľa Vašich požiadaviek, zväčša ide o mliečne sklo, poprípade matné pieskované alebo vzorované. Na všetky typy týchto sklenených dverí Vám vieme vyhotoviť individuálne vzory podľa ponuky no taktiež aj podľa Vašich prianí a zadania určitých motívov, ktoré si prajete. Vzorovanie skla sa prevádza pieskovaním, lepením grafickej fólie ale taktiež priamou tlačou na sklo. Nechajte svetlo voľne plynúť Vaším priestorom a kochajte sa precíznou prácou a čistým moderným dizajnom týchto sklenených posuvných dverí.

sklenená krása

Vďaka posuvnému mechanizmu dosiahnete aj výhodnú úsporu priestoru a jednoduché otváranie takýchto dverí. Či už sa jedná o novostavbu, prestavbu Vášho interiéru alebo renováciu kancelárskych priestorov. Týmto dverám sa medze nekladú sú skutočne vhodnou voľbou do akýchkoľvek priestorov, od ktorých očakávate skutočne nový, moderný a nadčasový vzhľad. Neváhajte a nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku, taktiež Vám radi poradíme s návrhom motívu poprípade vzorom týchto krásnych posuvných sklenených dverí.