Bežný outfit si šiltovku môže dovoliť

Bežný outfit si šiltovku môže dovoliť

Byť štýlový neznamená za každú cenu na seba navliecť najnovší módny hit bez ohľadu na to, či nám pristane alebo v tom vyzeráme ako prerastený tínedžer. Základ vhodného outfitu je striedmosť, vhodná veľkosť, štýl a príležitosť, kam chceme daný odev nosiť. Ešte stále by mali platiť zaužívané pravidlá, podľa ktorých nie všetko sa hodí všade.

Čierna klasika

Počas návštev divadla som si nie raz všimla oblečenie mladých, ale aj starších mužov, ktorým sa zrejme nechcelo navliekať do obleku s kravatou a natiahli na seba prvý pletený sveter, ktorý mali poruke, čo je spoločenský prešľap. Obliekaním sa totiž vyjadrujeme a vysielame signál nielen o sebe, ale zároveň prejavujeme aj určitú úctu ľuďom, s ktorými sa v daný moment stretávame. Nech už je móda benevolentná ako chce, určité pevné pravidlá budú platiť stále, takže ani pletený sveter, ale ani šiltovka https://trenchtown.sk/kategoria-produktu/siltovky/ k oblečeniu do divadla nepatria. Šiltovky sú dnes veľmi obľúbené, nosia ich všetky generácie a aj obe pohlavia, dokonca celoročne. Stali sa súčasťou obliekania na bežný deň, na športové aktivity a na voľné chvíle. Sú výborným pomocníkom pri slnečnom počasí, lebo chránia hlavu pred agresívnymi slnečnými lúčmi, sú štýlové, môžu byť farebné, potlačené logami, textami, s výšivkami či v kombinácii rozličných materiálov a podobne. Eshopy ponúkajú šiltovky v takzvanom unisex štýle, to znamená, že ich môžu nosiť ženy aj muži. Veľkosť šiltoviek sa dá takisto jednoducho a rýchlo upraviť podľa požiadavky a veľkosti hlavy. Ženy určite ocenia ich využitie v okamihu, kedy nie sú celkom spokojné so svojim účesom alebo nemali čas na jeho úpravu, a tak ich zamaskujú pod šiltovku, a dokonca štýlovo! Z núdze cnosť, ako sa vraví alebo zabijú dve muchy jednou ranou.

Pri športe je šiltovka nevyhnutná

Šiltovky môžete nosiť pri bežných aktivitách, do mesta, do prírody, na športovanie, no stopku by mali mať pri odevoch do spoločnosti a slávnostných róbach, kde by sme museli mať veľkú dávku predstavivosti a ešte väčšej odvahy, aby sme si ju dali na hlavu, ak sme oblečení v obleku či v dlhých spoločenských šatách, ale s trochou irónie môžeme povedať, že čo nie je dnes, môže byť už onedlho módny hit.