Mejkap v lete

Mejkap v lete

Budú to dva letné mejkap tutoriály a prvý je Nute odtieňoch a bežné nosenie a ten druhy bude trochu extravagantnejší na party alebo niekam do mesta. Tak dúfam že Vás inšpirujem a budú sa Vám mejkap tutoriály páčiť.

make up

Bronzed Nude Look
Ako prvé si naneste Nix Shine Kiler z matnejúcim účinkom. Pre tento mejkap look si zvoľte pudový mejkap ktorý pleť menej dusí a nemá tendenciu sa roztekať. Na kruhy pod očami a nedokonalosti použite dva konektory od Nixu. Celú tvar si potom zapudrujte sypkým púdrom. Na vytvarovanie obočia si zoberte paletku očných tieňov Contours All. Keď máte obočie hotové prejdete na oči. Na celé viečko si naneste telový očný tieň. Teraz prichádza na rad linka. Aby ste si linku zobrazili naneste si korektor v bledšom odtieni. Na spodnú časť viečka namiesto ceruzky použite tmavohnedý krém. Upravte si mihalnice a naneste maškaru. A teraz prichádza najdôležitejšia časť a to brorzer. Keďže tento look je celý hnedých odtieňoch brorzeru použite trochu viac aby ste vytvorili efekt opálenia. A nezabudnite na Lícinku ktorú nanesiete na líčka. Celé líčenie ukončte ceruzkou na pery od Nixu a rúžom.

dívka

Druhy look bude vo farbenejších odtieňoch. Týmto odtieňom pridáte farbenejšie odtiene na oči. Najprv si zopnite vlasí do čelenky a opäť začínate s prímerom. Keďže tento look je farebnejší zvoľte si viac kryty mejkap od dermagologu. Obočie si vykreslite a vytieňujte pokiaľ nedosiahnete požadovaný výsledok. A teraz prichádzajú narad oči. Celé pohyblivé viečko pokryte bordovo fialovým tieňom od mejbelin.Aby ste prechod viac oživili a rozmazali do stratena použite cyklónoví očný tieň. Na stred viečka si naneste prstom očnú bázu na ktorú aplikujte žltý tieň z rovnakej paletky. Do vnútorného kútika si naneste biely perleťový krém ktorý celé oko rozjasnil. No a teraz je na rade linka. Mihalnice si zvýraznite maskaru. Na spodnú časť viečka si naneste rovnaký krém ako na pohyblivé viečko.Použite bronzer a na lícne kosti rozjasňovač. A celé líčenie ukončite ceruzkou na perí od Nixu v odtieni kaviár.