Metalická krása

Metalická krása

Rok 2017 bude extravagantný. Móda nechtov sa bude niesť v živých a pestrých farbách. Veselá, farebná manikúra, ale aj klasické jemné prevedenie v odtieňoch béžovej, sivej, limetkovej a fialovej určujú tohtoročný smer. Niektoré trendy na rok 2017 sú inšpirované svetovými hviezdami. Najvýraznejšie sú napr. aquarium nails. Na nechtoch doslova plávajú trblietky, čo pripomína akvárium. Veľkou novinkou je aj Gaga štýl. Tu prevažne rezonujú rôznorodé trblietky a kamienky.

třpytky

Na prvom mieste je štýl metalický. Krásne studené chrómové, strieborné, zlaté nechty v rôznych zostavách a realizáciách sa vám určite zapáčia. Podľa môjho názoru sú najkrajšie práve tieto chrómové manikúry. Na výber je toho, čo sa štýlov týka tento rok naozaj mnoho. Vyberte si váš spôsob prejavu, niečo čo bude blízke vám a bude iba podľa vašich predstáv.

Klasická manikúra je aj naďalej vhodná na pohovor, do práce alebo iné podobné akcie. Keby ste sa v práci objavili s extra pazúrmi, asi by ste nebudili dojem serióznosti a spoľahlivosti. Stačí sa odvolať na prirodzenú krásu rúk. Použite priesvitné laky na nechty, prípadne jemné telové odtiene.

Záruka pred poškodením

Pazúriky by ste nemali mať príliš dlhé. Jednoducho ich skráťte. Dlhé už dávno nie sú v móde. Takáto manikúra veľmi ohrozuje prácu manikérky, alebo tú vašu. Rýchle pohyby sú nebezpečné a hrozí poškodenie laku. Pazúrik by mal mať správny tvar. Moderný je mierne oválny alebo okrúhly. Tieto sú aj z vyššie spomenutého dôvodu praktickejšie. Hranatý tvar je náchylný na poškodenie. Jeho rohy sa kedykoľvek a kdekoľvek môžu zalomiť. Manikúra by vám mala vydržať aspoň desať dní nepoškodená.

nehty

Každá milovníčka krásnej manikúry vie, že ako prvá sa nanáša podkladová báza. Poistite si aj výslednú manikúru priehľadným lakom. Okrem ochrany umeleckého diela na vašich rukách, vám tento náter dodá aj žiadaný lesk. Vyberte si z širokej ponuky v našom e-shope.