Nezabudnuteľný zážitok z tantra masáže v Bratislave

Nezabudnuteľný zážitok z tantra masáže v Bratislave

Slovo tantra je výrazom pre spätosť, oslobodenie či rozšírenie. Korene tohto učenia siahajú až do stredoveku a sú založené na umení vedomia. Tantrou dochádza k duchovnému spojeniu s duchovným svetom a v rozmedzí 8.-12. storočia sa v Indii tantra tešila obľube ako v mestách, tak i na vidieku. Je to viac ako 5000 rokov staré, v tajnosti ukrývané učenie. Je to jedno veľké „áno„ životu a všetkému k nemu priraďovanému. Či už sa jedná o sexualitu, emócie, vzťahy, tvorenie, intuíciu, spiritualitu, vedomie. Tantrizmus je životná filozofia.

Tantrizmus v stredoveku

Salón Tantra Diamond so sídlom na Ventúrskej ulici v Bratislave Vám ponúka unikátny zážitok v podobe zasvätenia do tajov senzuálnych masáží, ktoré zrelaxujú telo i ducha. Vykonávajú ich zaškolení profesionáli, ktorí Vás nespustia z dohľadu a urobia všetko preto, aby sa pre Vás návšteva salóna Tantra Diamond stala neopísateľným, jedinečným zážitkom, na ktorý len tak nezabudnete a budete sa cítiť jedinečne.

Šteklivá Love Game Tantra

Na vyber máte zo širokej ponuky služieb. Pre hanblivé, plaché povahy, ktoré sa s intímnou dotykovou masážou stretajú prvýkrát, je tu Classic Tantra. Naopak, odvážnejší si prídu na svoje pri Vzájomnej Body Tantre, kde môžu odhodiť svoje zábrany, v luxusnej Magic Tantre Vás uvíta fľaša vychladeného sektu, ovocia a v spoločnosti krásnej ženy zažijete neopakovateľnú romantickú atmosféru. Tantra Diamond taktiež ponúka masáž pre páry s názvom Couple Tantra. Unikátnu masáž Secret Dark nájdete jedine v Tantra Diamond.

Hľadáte masážnu procedúru s voňavým, upokojujúcim kúpeľom, ktorý Vás zahreje a prípravy na lásku? V tom prípade určite neprehliadnite Love Game Tantru. Deluxe Tantra je určená špeciálne pre ženy, ktoré sa hneď v úvode programu stretnú s rituálom namaste. Zaujalo Vás to? Pre viac informácií, rezervácii a cenníkov klikajte na tantra masáž.