Poriadok musí byť vždy a všade!

Poriadok musí byť vždy a všade!

Domov je mieste kde sa chce každý cítiť bezpečne a mať tam svoje mieste na život. Je jasné že každý si to predstavuje trocha ináč. Pre niekoho je to dom na vidieku, alebo byt vo väčšom meste. Nie je ničím výnimočným že domovom je pre mnohých ľudí aj napríklad karavan. Skrátka domov je tam kde sa cítite doma.Domov, obývačka.jpg
 
A to nás privádza k dnešnej téme článku a tým je poriadok a presné usporiadanie veci tak aby všetko malo svoje miesto presne dané. Množstvo ľudí má pri zariaďovaní svojho miestečka na život nejakú tú predstavu čo kde má byť a ako chcú aby to vyzeralo. No vedeli ste že panny (máme namysli znamenie…) sú v tomto obore preborníkmi?
Ak aj vy patríte k práve tomuto znameniu určite si už váš partner či partnerka všimli že ste akosi viac poriadkumilovný ako ostatný ľudia čo poznajú. Nechceme tým povedať že ostatný nevedia po sebe poupratovať. No ľudia narodený v tomto znamení sú predsa len o niečo viac háklivý na poriadok vo svojom okolí, a vedia to dať patrične najavo. Niekedy vás možno označujú za príliš ufrflaných pretože máte potrebu komentovať vždy a všade ak niečo nieje kde má byť. Pre vás sa môže jednať iba o maličké a bezvýznamné upozornenie, a aj to iba občas. No niekto druhý to tak vidieť nemusí. Je to z toho dôvodu že ste to práve vy kto by si mal uvedomiť kedy je toho dosť. Domácnosť, kuchyňa.jpg Usporiadanie a celkovo vedenie je totiž väčšinou založené na subjektívnych znalostiach a skúsenostiach dotyčnej osoby a to že nemusíte mať s každým rovnaký názor nie je ničím výnimočné. Skôr naopak, veľmi často sa stáva že kým vy chcete ísť vpravo, váš partner či partnerka vľavo.  Takto to funguje aj v domácnosti. Na tom ale nie je nič zlé. Vôbec to neznamená že nastal nejaký vážny problém ktorý treba riešiť. Jedná sa iba o obyčajnú rôznorodosť a to je všetko. Preto by ste mali ak aj vy patríte k tomuto ufrflanému znameniu sa iba nad týmito maličkosťami povzniesť, a nabudúce zakomponovať pripomienky druhých do svojich plánov. Predídete tak zbytočnej hádke  konfliktu.