Svadobné oznámenia pre každého

Svadobné oznámenia pre každého

Svadba. Jeden z najnádhernejších dní manželov, na ktorý sa len tak nezabúda. Ide o skutočne krásny moment, kedy sa dvaja ľudia rozhodnú jeden pre druhého a povedia si svoje áno na ich spoločnú cestu životom. Svadobný deň patrí medzi tie dni, o ktorých budete rozprávať svojim deťom a vnúčatám. Samozrejme, pri takejto jedinečnej udalosti nemôžu chýbať vaši najbližší. Každý predsa túži svoj najkrajší deň prežiť v kruhu svojej rodiny a priateľov. Stáli pri vás v najťažších, ale aj najradostnejších chvíľach vášho života, a preto chcete s nimi zdieľať radosť a lásku z vášho svadobného dňa, ktorú prežívate hlboko vo svojom srdci.

svadobný portrét novomanželov

Aj vy sa s vašim partnerom už čoskoro vezmete? Nezabudnite o vašom veľkom dni dať vedieť svojim najbližším či aj vzdialenejšej rodine a známym. Originálne oznámenia svadobné, ktoré pomôžu rozšíriť radostnú správu o nastávajúcej svadbe do všetkých kútov sveta. V modernom alebo aj tradičnom prevedení, špeciálne vyrobené podľa vašich predstáv. Môžete si vybrať spomedzi viacerých motívov. Alebo by ste viac túžili po svadobných oznámeniach zhotovených podľa vašej fotografie? Ani to nebude robiť problém. A čo bude napísané na vašom svadobnom oznámení? Záleží len na vás. Môžete sa inšpirovať návrhmi, ktoré nájdete na webovej stránke alebo si môžete vymyslieť niečo originálne, čo vás s partnerom vystihuje. Všetky svadobné oznámenia sú vytlačené na kvalitnom papieri, ktorého farbu si môžete taktiež vybrať.

svadobná fotografia novomanželov

Vysokokvalitná tlač zaručí jedinečné prevedenie vášho svadobného oznámenia. Pred samotnou tlačou vám bude poslané grafické spracovanie na odsúhlasenie, aby ste mohli byť maximálne spokojný. Cena svadobných oznámení sa hýbe medzi 0,60 € – 0,90 € za kus. V dizajne vášho svadobného oznámenia vám môžeme vyhotoviť aj menovky, pozvánky k stolu, etikety na fľaše či kartičky na výslužky.