Vyvolané fotky ako dobrý darček

Vyvolané fotky ako dobrý darček

Chceli by ste niekomu niečo pekné darovať? Nejaký originálny darček a nemáte nápad, ktorá vec by mohla byť skutočne osobitým darom? Nemusí to byť vôbec drahá a ani náročná vec- skúste niekomu darovať vyvolané fotky.

Ideálne teda vyvolané snímky, na ktorých sa s touto osobou nachádzate. Snímku, ktorá by jej pripomenula konkrétne zážitky a jej vzťah s vami. Utuží sa tým priateľský, partnerský alebo rodinný vzťah.

Fotky, káva

Ako získate takúto fotku?

Nemusíte mať ten starý klasický fotoaparát na film a nemusíte následne ani osobne navštevovať kamennú predajňu, v ktorej by vám fotku vyvolali.

V súčasnosti je skôr pravdepodobné, že nejaké vydarené snímky s konkrétnou osobou máte uložené vo svojom smartphone alebo v počítači. Alebo môžete navštíviť váš účet na sociálnej sieti a vybrať nejaké snímky tu, ktoré odtiaľto následne stiahnete do svojho zariadenia.

Čo ďalej?

Vybrané snímky vám následne stačí nahrať do fotoštúdia online. Vyvolanie fotiek lacno má napríklad pre vás prichystaný prehľadný online systém nahrávania, do ktorého „uploadujete“ ľubovoľné digitálne fotky z vášho počítača alebo mobilu. Potom si pri nich zvolíte konkrétne vlastnosti, detaily a respektíve formát, v akom majú byť nahrané fotky vytlačené/vyvolané. Po odoslaní objednávky vám fotografie prídu vyvolané na zadanú adresu (tak ako pri objednávke z eshopu).

Fotky, polaroid

Je niekoľko možností

A to z hľadiska toho, v akom formáte si chcete nechať snímky vyvolať. Môžu mať podobu klasických fotiek v obálke alebo sa z nich môže spraviť váš vlastný fotoalbum. Áno, ten klasický album s vašimi najlepšími fotkami. Pamiatka, ktoré pretrvá na veľa rokov a snímky, ktoré sa proste nedajú omylom vymazať.

Ďalšou možnosťou sú potom aj fotoobrazy. Obraz z vašej vlastnej fotografie. A autorom motívu ste v tomto prípade vy sám, vyberať môžete z vašej bohatej fotogalérie.