Zábavné posielanie pošty vo farebných obálkach

Zábavné posielanie pošty vo farebných obálkach

Posielať tovar v obálke, ktorá obsah dostatočne neochráni pred vlhkosťou a nedá sa ani poriadne uzatvoriť, takže hrozí riziko straty či znehodnotenia jej obsahu, si nezoberie na zodpovednosť nikto z nás. Preto sa spoliehame na plastové obálky, ktoré majú všetky požadované vlastnosti, sú vzduchotesné, odolné voči vode, prachu a nečistotám, dobre sa uzatvárajú a sú veľmi pevné.

Kartónové škatule sú minulosť

Drobné predmety, bižutéria, textil, tlačoviny a podobne, všetko sú to veci, ktoré posielame poštou vzdialenému adresátovi, a preto na obálky, v ktorých sú zabalené, kladieme vysoké nároky. Musia byť odolné proti rozličným poveternostným vplyvom, ale aj vydržať nie práve najšetrnejšie zaobchádzanie prepravcom počas prepravy, a to spĺňajú poštové plastové obálky. Vyrábajú sa Farebné s uchom skladom 2packsk vo viacerých rozmeroch pre lepšie prispôsobenie sa veľkosti tovaru, v povrchovej úprave v bielej farbe, ale veľmi obľúbené sú farebné obálky matnej ružovej a zelenej farby, s uchom alebo bez neho a s hrúbkou plastu 55 mikrónov.

Základná farba, ktorá na obálkach prevláda, je biela, môžu mať ucho pre lepší úchyt alebo sú bez ucha, existujú v mnohých odtieňoch pastelových farieb a sú s lepiacim pásikom na jednej strane obálky. Uzatváranie lepiacim pásikom je pevné a nedá sa použiť viackrát, no je maximálne spoľahlivé, nič zvnútra obálky sa nemôže vysypať či stratiť. Takto zabalený tovar sa dostane všade tam, kde potrebujeme, aj do ďalekých končín sveta.

Odolné plastové obálky

Plast je pevný materiál a na tom, že obsah je dobre chránený má aj jeho hrúbka, ktorá je 50, 60, 70 či 90 mikrónov, ich výber záleží na druhu a povahe tovaru v obálke. Nešetrné zaobchádzanie počas prepravy by mohlo spôsobiť roztrhnutie obálky a postrácanie jej obsahu, ale to sa plastovým obálkam nemôže stať. Spoľahnite sa na ne a odmenou vám bude spokojný adresát, ktorý od vás dostane zaujímavú zásielku v poriadku.