O čom je tantra masáž a ako prebieha?

O čom je tantra masáž a ako prebieha?

Určite mnohých ľudí a najmä tých, čo ju neskúsili zaujíma, čo je to vlastne tantrická masáž a či ide len o nejakú erotickú službu, alebo je v tom niečo oveľa viac. A hneď na začiatku si povedzme, že áno, v niečom sa veľmi podobá na erotic massage, hoci hlavným cieľom tu nie je vyvrcholenie a takisto nejde o nejakú sexuálnu predohru. Tantra massage má pozitívne účinky na ľudské zdravie, na uvoľnenie blokov, na telesnú a duševnú kondíciu. Pracuje so životnými silami a využíva k tomu sexuálnu energiu.

žena, atraktívna, tetovanie

To znamená, že sa tu v nejednom prípade stretávame s nahotou a takisto s intenzívnymi dotykmi, ktoré sa venujú celému telu, no pozornosť pritom venujú aj erotogénnym zónam a intímnym partiám, u mužských zákazníkov je to napríklad aj masáž prostaty s veľmi príjemnými, ako aj s liečivými účinkami. Pri takýchto postupoch sa teda celkom pochopiteľne môže stať, že u zákazníka príde k erekcii, ale opäť- nie je to primárnym cieľom a vlastne čím si zákazník dokáže túto masáž vychutnávať dlhšie, tým je pre neho kvalitnejším prínosom.

  • V podstate by sme to mohli vysvetliť aj tak, že v priebehu masáže stúpa sexuálna stimulácia do bodu, kedy je na vrchole dosiahnutia orgazmu, ale vzápätí jej intenzita ihneď klesá.

Týmto spôsobom sa tu pracuje so sexuálnou energiou a celý akt zvyčajne trvá asi hodinu.

masážne pomôcky

Áno, kvalitné tantrické masáže, spravidla praktizované v špecializovaných tantra salónoch trvajú minimálne jednu hodinu, niekedy aj viac. Je to teda skutočne kvalitný zážitok a rozhodne tu nevravíme o nejakom platenom sexe či o nejakej „rýchlovke“, ktorú poskytuje iné odvetvie.

Navyše, všetko tu má svoj postup. Z hygienických dôvodov sa všetko začína úvodným kúpeľom a následne prichádza k rituálu namaste, pri ktorom sa vzdáva úcta telám. Postupne prichádza na rad masáž a všetko s ňou spojené už necháte len na samotnú masérku, prípadne si môžete zvoliť vzájomnú massage a pri nej budete pracovať aj vy so sexuálnou energiou masérky.