Oslávte jar bielou !

Oslávte jar bielou !

Jar je plná sviežich farieb, a to platí aj o oblečení. Číslom jeden je biela, ktorá sa na toto ročné obdobie hodí ako uliata. Dôkazom sú aj outfity, ktoré sa ukázali na tohtoročných týždňoch módy.
 
modeka

Biela má rada hnedú
 
Biela farba je univerzálna, pôsobí čisto, ľahko a zároveň elegantne. Až by sa mohlo zdať, že ňou nemôžete nič pokaziť. Bohužiaľ to nie je pravda. Aj s touto farbou to môžete prehnať. Zapamätajte si jedno pravidlo. Ak siahnete po bielych kúskoch oblečenia, vaše doplnky by mali byť v iných farbách. Platí to aj naopak. Biely klobúk a topánky, by ste mali kombinovať napríklad s jemnými odtieňmi hnedej, pieskovo žltej, alebo kapučínovej. Dajte si však pozor na prílišné kontrasty. K tejto farbe sa hodia jemné tóny. Samozrejme, poznáme aj množstvo čiernobielych kombinácií, ktoré vyzerajú super. Tie si však môžete dovoliť iba vtedy, ak ich dokážete dokonale vyladiť. V inom prípade budete vyzerať, ako by ste práve vyšli z cirkusu.
 
Pre blondínky aj čiernovlásky
 
Biela farba má jednu neskutočnú výhodu. Môžete si ju dovoliť v dvadsiatke, ale taktiež v päťdesiatke. Je jednoducho skvelá pre všetky vekové kategórie. Ak patríte k svetlým typom, možno sa obávate, že v tejto farbe budete pôsobiť príliš bledo, skleslo a nevýrazne. To však nie je pravda. Svetlú pokožku dokáže doslova rozžiariť. Naopak tmavšie typy zabodujú výrazným kontrastom.

kráska
 
Nebojte sa kombinovať
 
Tento rok sú v kurze napríklad dlhé, biele pásové sukne s výrazne zdobenými opaskami. Tie môžete kombinovať s krátkymi blúzkami, alebo do nich zasunúť biele tričko s krátkym rukávom. IN sú taktiež hrubé prúžky. Nič nepokazíte marhuľovými odtieňmi. K bielej sa hodia aj staroružová, krémová, alebo tyrkysová. Ak patríte k tým odvážnejším, určite sa nemusíte báť zo skrine vytiahnuť starú dobrú „zebru“, či „tigra“. A čo na nohy? S čisto bielym outfitom skvelo ladia koženkové poltopánky v hnedých odtieňoch, alebo klasické tenisky s výraznými kvetovými vzormi.