Sklo v kúpeľni

Sklo v kúpeľni

Interiér ako zo škatuľky je snom takmer každého. Častokrát sa inšpirujeme časopismi o bývaní, reláciami o interiéroch či inými domácnosťami. No aj vy si hovoríte, že na takú luxusne zariadenú domácnosť nemám peniaze a aj tak vždy skončíte pri bežných, najlacnejších materiáloch a vzoroch? Niekedy nie je potrebný celý majland, aby váš domov získal moderný nádych. Treba mať len vedomosti o trendoch a kúsok umeleckej duše pri zariaďovaní.

sprchový kút

Čo je tajomstvom interiérových návrhárov?

Sklo. Áno bežne dostupné sklo je hitom moderných, luxusných domácnosti. Len si spomeňte, ako vyzeral ten interiér v časopise, ktorý sa vám tak páčil. Určite bol presvetlený a obsahoval množstvo prvkov zo skla. Sklo môžete v domácnotsti zakomponovať do každej miestnosti. A nemám tým na mysli okná. Mimoriadne populárne je v dnešnej dobe sklenené schodisko či sklenené zábradlie na balkón. No pohrať sa môžete aj v kúpeľni, kde máte sklenené prvky určite aj teraz. Ide najmä o sprchoví kút. Sklené dvere na sprchovom kúte nie sú žiadnou novinkou. Sklo sa v kúpeľni používa najmä kvôli dobrej a rýchlej údržbe. Pokiaľ však chcete vašej kúpeľni dodať šmrnc vyhoďte váš starý sprchový kút a vymeňte ho za novodobý. Garantujem vám, že aj obyčajný sprchový kút premení vašu kúpeľňu na modernú, luxusnú miestnosť, z ktorej nebudete chcieť odísť.

sklenená zástena

Ako by mal vyzerať moderný sprchový kút?

Takmer žiadno. Áno, minimalizmus je stále v popredí. A čím menej, tým lepšie. V prípade sprchovacieho kúta nemusíte už riešiť vaničku či dvere. Najlepšie rozhodnutie urobíte, ak osadíte sklenenú zástenu na miesto určené pre sprchu. Samozrejme si dajte záležať na vyspádovanie a všetky tie inžinierske veci, ktoré k funkčnosti patria. Verte však, že sklenená zástena je dnes tou najlepšou investíciou pre vašu kúpeľňu. Navštívte stránku Lmmont.sk a pozrite si aktuálnu ponuku.