Veci, ktoré vám nikto nepovie o tom, aké je to byť majiteľom psov

Veci, ktoré vám nikto nepovie o tom, aké je to byť majiteľom psov


Váš pes vám predstaví nové veci
Aj keď nemusia byť naozaj podľa vášho vkusu. Váš nový kamarát môže mať túžbu po veciach, ktoré jednoducho nie sú na podľa vašej chute, ale môžu sa nachádzať v uličke, ako staré šupky od banánov, staré tkanivá a psie vykali.

zlatý retrívr

Váš pes vám dá pocítiť veci, ktoré ste nikdy predtým necítili
A to, čo pocítite, nebude vždy nevyhnutne výbuch ohromujúcej lásky a hrdosti (aj keď určite zažijete aj tieto pocity). Čo budete cítiť, sú prsty, ktoré sa dostanú do úst vášho psa, aby vytiahli starú banánovú šupku, použité tkanivo alebo iné psie vykali.

Váš pes vás vezme na dlhé prechádzky
Niekedy o polnoci, 3:00 alebo počas sezóny finále vašej obľúbenej televíznej show. Keď príroda volá alebo váš pes má rozrušený žalúdok po jedle niečoho úžasného, čo ste jednoducho nemohli vytiahnuť z úst, môže to viesť k rozrušeniu žalúdka. Preto budete mať dlhú prechádzku s vaším miláčikom počas hodín, ktoré nemusia byť vhodné. Vychutnajte si scenérie. Pozri sa na hviezdy. Dajte svojmu priateľovi trochu súkromia a zvážte, aké to je krásne spojenie.

Váš pes vás prevedie na nezmapované územie
Prichádza deň, kedy si vezmete svojho psa na dlhú prechádzku a môže sa rozhodnúť, že cesta, na ktorej ste, nie je úplne to, čo mal váš pes na mysli; tak bude bežať iným smerom. Rýchlo. A smerom, ktorým pravdepodobne nie ste oboznámení. Dúfajme, že máte dobré topánky, pretože vaša prechádzka sa práve zmenila na beh.

pes kříženec

Váš pes vás naučí o správnom správaní a výcviku
Ako nový rodič sa viac ako pravdepodobne zapojíte do nejakej tréningovej triedy, aby sa Váš pes správal dobre a bol dobre ovládnutý člen spoločnosti. Nenechajte sa oklamať. Vaše správanie a tréningové úsilie trénuje viac vás ako vášho psa. Okrem toho, akonáhle váš pes zistí, ako sa rýchlo učíte, tréning skutočne začne. Kedy rozdávate dobroty. Kedy mate hádzať loptu. Kedy ísť na prechádzku.